O pořadu Vypravěči

Výjimečná hodinka postavená na setkání pozoruhodných osobností, které mají dar vyprávět příběhy. Laskavými hostiteli jsou jedenkrát měsíčně Ester Kočičková a Václav Kopta.

Žijeme v bláznivých časech, ze všech stran se na nás valí miliardy dat a informací, z nichž naprostou většinu ke svým životům vlastně vůbec nepotřebujeme.

Člověk se naučil díky elektronickým pomocníkům komunikovat s celým světem a v jediném okamžiku sdílet informace o svém životě s každým, kdo je zrovna na síti. Dopisy plné emocí jsme nahradili krátkými textovými zprávami a náš jazyk jsme kvůli tomu sešlapali, jak plastovou láhev, kterou se chystáme vyhodit do kontejneru.

Už si neumíme jen tak popovídat! Kouzlo příběhů, které se mezi lidmi udržely dík ústnímu podání, je možná nenávratně pryč…

Ale co když není ještě vše ztraceno? Určitě je mezi námi hodně lidí, kteří tu magickou schopnost vyprávět příběhy neztratili. Jenom se je musíme vypravit hledat. Na naší společné cestě za vypravěči vás vítá: Václav Kopta a Ester Kočičková!

Pořad připravují

Další pořady

 • Šarm

  Magazín o životním stylu. Chcete být fit, vědět co se nosí a poznat osobnosti?

 • Zálety Aleny Zárybnické

  To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

 • Velké osudy

  Seriál představuje významné osobnosti našich i světových dějin. Jejich životní osud rozkrývá prostřednictvím dramatizace rozhodujících momentů, v nichž se naplnil. 

 • Dva na Dvojce

  Příběhy ze života, které vidí jinak ona a on. Poradna s odborníky, zajímaví hosté i postřehy posluchačů.