VIDEO: Poslední živý Tobogan před prázdninami

27. červen 2020

Zažijte rozhlasovo-divadelní párty s Robertem Jaškówem, Klárou Cibulkovou a Annou Stropnickou. Hudební doprovod Andrea Buršová. Moderuje Aleš Cibulka.

Před dvouměsíční letní pauzou zavítala nejstarší česká talkshow do Smíchovského divadla. Hosty Aleše Cibulky byli herci spjatí s touto scénou.

Tobogan Tour pokračuje

Nejstarší česká talkshow Tobogan letos slaví 30 let. Její moderátor Aleš Cibulka s ní proto vyrazil na jedinečnou Tobogan Tour po všech krajích České republiky. Série živých přenosů z divadel a kulturních domů pokračuje po prázdninách a vyvrcholí v listopadu dvouhodinovou show z pražské Lucerny.

TOBOGAN TOUR – slavíme 30 let rozhlasové talkshow – další plánované zastávky

  • 12. září – Moravskoslezský kraj – Frýdlant nad Ostravicí
  • 10. října – Karlovarský kraj – Ostrov nad Ohří
  • 14. listopadu – Jihomoravský kraj – Brno
  • 28. listopadu – Praha – Palác Lucerna
  • 19. prosince – Jihočeský kraj – Strakonice

Živé vysílání si můžete naladit každou sobotu v 11:00 na Českém rozhlase Dvojka nebo on-line, poslechnout zpětně na webu dvojka.rozhlas.cz nebo se následně podívat na videozáznam představení na YouTube kanále Dvojky.

autor: Aleš Cibulka

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.