„Věděla jsem hned, že on bude mým manželem.“ Gabriela Filippi a Pavel Karoch u Jana Čenského

19. září 2021

Herecko-sportovní dvojice Gabriela Fiplippi a fotbalista Pavel Karoch jsou spolu 21 let. Skvěle si spolu rozumí a oba se smíchem vzpomínají na svoje seznámení.

„Poprvé jsem ho potkala v 1989 při bujarém silvestru, který jsme slavili v Činoherním klubu. Oba jsme byli ve vztahu. Já ho tam zahlédla a v tu chvíli jsem věděla, že je to můj manžel. Najednou to tam bylo,“ vzpomíná herečka.

Fotbalista a fotbalový expert Pavel Karoch byl v tu chvíli soustředěný na svoji tehdejší přítelkyni. Až pak ho Ondřej Vetchý upozornil na sympatickou kolegyni z divadla a vzniklo krásné manželství.

Záliba č. 1

Co Gabrielu zaručeně potěší? „Když mě Pavel vezme na dovolenou,“ odpovídá. Co na to Pavel? „Kdyby měla indiánské jméno, tak by se jmenovala Šťastná na cestách. Když vymyslím jakoukoli cestu, tak je nadšená.“

Vůně domova 

„Ráno vstávám první já a třeba i upeču štrůdl, abych vytvořila pocit krásné rodinné atmosféry,“ popisuje herečka. Pavel Karoch doplňuje, že podle jeho teorie je rodina spokojená, když jednou za týden zavoní domovem buchta nebo pečínka. „A to se u nás vyplňuje,“ prohlašuje spokojeně sportovec.

Jak se dostal Pavel Karoch ke knihám? Jak se Gabriela dostala k divadlu? Jak probíhala její herecká kariéra? Má volný čas? Jaké mají oba koníčky?

autor: Jan Čenský
Spustit audio

Související