Tomáš Pěkný: Coletka a pes

9. srpen 2020

Příběhy dlouholetého editora Respektu vás možná vrátí do dětství. Ale nebude to na vlně sentimentu. Poslechněte si vyprávění skřítka o dívce a psovi, co se podobá salámu.

Čte: Jana Kubátová
Připravila: Petra Hynčíková
Režie: Miroslav Buriánek
Natočeno: 2014

1. Coletka a pes

Se skřítkem Hajajou se seznámíte s hrdiny vyprávění.

2. Coletka a pes

Dozvíte se, proč pes, co se podobá salámu, musí pořád spát. A taky, jak se Coletka učí hlídat a zloděj se poleká.

3. Coletka a pes

Ve třetím díle se Coletka zlobí a pes se diví. Skončí to na strážnici, ale dobře, a potom se ukáže, co má Petr v hlavě. Nerozumíte? Tak si to radši nechte vyprávět pěkně popořádku od skřítka Hajaji!

4. Coletka a pes

Nejdříve se bude mluvit o strašidelných snech a pak už jen o jídle a nakonec se všechno splete.

5. Coletka a pes

Coletka a pes podobný salámu se jdou vykoupat. Koho tam ale nepotkají? Velkou rybu, pak ještě někoho, skončí to pláčem, ale dobře. No, radši si to nechte vyprávět od skřítka Hajaji.

6. Coletka a pes

Coletka je nějak zasmušilá a přijde pan doktor. Nejen o tom, jak se zasmušilost léčí, vám bude vyprávět skřítek Hajaja.

7. Coletka a pes

V neděli je spousta času. A tak se Coletka a pes rozhodnou zajít na koncert. Tam se ale jako na potvoru vždycky něco poplete.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Anglický humor, který léčí! A nestárne...

Vladimír Kroc, moderátor

doktor_v_domě.jpg

Doktor v domě

Koupit

Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko. Populární humoristická kniha ze života mediků, lékařů a jejich pacientů. Čte Aleš Procházka, režie Vlado Rusko