Synové a dcery Stelly Zázvorkové: Iva Janžurová, Eva Holubová a Miroslav Donutil v Toboganu
Talkshow ke stoletému výročí oblíbené herečky. Moderuje Aleš Cibulka. Exkluzivním hostem byl Jan Zázvorka.
Související
-
Toboganové návraty Tomáše Slámy: Zátopkovi, Stella Zázvorková, Vladimír Komárek nebo Lubomír Lipský
Je tomu 10 let, co nás tenhle věčně usměvavý glosátor opustil. Připomeňte si s námi to nejlepší z více než 600 dílů Toboganu.
-
Vy krávo nebeská! Jak vznikla legendární hláška? Prozradí hvězdy Nemocnice na kraji města
Iva Janžurová, Magdalena Dietlová, Josef Dvořák a Daniela Kolářová v Toboganu o Nemocnici na kraji města. Moderuje Aleš Cibulka.
-
Je mi čtyřikrát dvacet, směje se Iva Janžurová v narozeninovém Toboganu
Tobogan k osmdesátým narozeninám filmové, divadelní a rozhlasové herečky Ivy Janžurové. Herečka, která tvrdí, že neumí hrát na žádný nástroj v Toboganu hraje.
Více o tématu
E-shop Českého rozhlasu
Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.
moderátor Jan Pokorný


Tata a jeho syn
Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.