Skutečné případy, autentické výpovědi, policejní rekonstruce. Vydejte se s Kriminálkou Mirka Vaňury na místa činu

16. září 2020

Známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí. Novou podcastovou krimi sérii poslouchejte exkluzivně na webu Dvojky nebo v aplikaci mujRozhlas.

Jsem Mirek Vaňura a společně s předními českými vyšetřovateli vás vezmu přímo na místa činu. Uslyšíte nejen nové rozhovory, ale i záznamy policejních rekonstrukcí.

Kriminálka je unikátní nejen novými rozhovory a svědectvími, ale především díky využití záznamů policejních rekonstrukcí a prověrek výpovědí.

Trojnásobný vrah z východních Čech, který vždy vraždil pro peníze, Kolínský gang a divoká 90. léta, dodávka jako vražedná zbraň a vyšetřování středočeských kriminalistů nebo Lesní vrah, který před dráhou zločinu vyhrál stovky tisíc v soutěži Chcete být milionářem. A další případy přinese Kriminálka, podcast Mirka Vaňury, který vás dovede až na místo činu.

autor: Mirek Vaňura

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.