Sigurd Christiansen: Přepadení. Psychologický příběh s kriminální zápletkou

31. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Sigurd Christiansen: Přepadení

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Ladislav Mrkvička v hlavní roli příběhu na motivy románu Mrtvý mezi dvěma živými, který můžete znát i ze stejnojmenného snímku z roku 1947 s Karlem Högerem.

Osoby a obsazení: Erik Berger, poštovní úředník (Ladislav Mrkvička), Helena, jeho žena (Jorga Kotrbová), Per Lydersen, poštovní úředník (Michal Pavlata), Lier, policejní inspektor (Jan Přeučil), poštmistr (Milan Neděla), Bergerova matka (Marie Marešová), Jörgen Relling, bankovní úředník (Petr Štěpánek), ing. Engelhardt (Zdeněk Ornest), slečna Larsenová, učitelka (Bohumila Dolejšová), majitelka penziónu (Blanka Vikusová), Esther Jensenová (Jarmila Švehlová), číšnice (Libuše Štědrá), hlasy (Vladimír Fišer a Jan Rosák)
Připravil: Josef Hlavnička
Dramaturgie: Jiří Hubička
Překlad: Josef Hlavnička
Zvuk: Karel Nedorost
Zvuková spolupráce: Zuzana Bartáčková a Iva Valentová
Hudba: Jiří Váchal
Režie: Alena Adamcová
Natočeno: 1987

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související