Rozdáváme DAB rádia. Napište si o jedno. Ježíšek začíná na Dvojce

10. prosinec 2021

Od pondělí 13. do čtvrtka 23. prosince rozdáme v Odpoledni s Dvojkou každý den 5 digitálních DAB rádií. Jak od nás můžete jedno získat?

Po výzvě moderátora Odpoledne s Dvojkou napište na e-mail dvojka@rozhlas.cz, komu byste chtěli darovat pod stromeček nové digitální rádio DAB a proč si dotyčný takové rádio zaslouží.

Moderátoři Odpoledne s Dvojkou v průběhu téhož dne z došlých e-mailů vyberou pět, které přečtou a které získají DAB ježíška pod stromeček.

Ježíšek začíná na Dvojce v pondělí 13. prosince 2021 ve 14:00. Za necelé dva týdny vždy od pondělí do čtvrtka mezi 13:00 a 16:00 rozdáme celkem 40 digitálních rádií DAB. Akce končí ve čtvrtek 23. prosince v 16:00.

Tip na vánoční dárek

Je čas vyměnit staré za nové. Český rozhlas vypíná AM, a na některých místech tak bude dostupný jen v síti DAB. Pokud přemýšlíte, čím překvapit blízké na Vánoce, digitální rádio může být právě tím originálním dárkem.

Tím, že daruje DAB rádio, dáváte vlastně více rádia: více stanic v lepší kvalitě a s dalšími službami. Ježíšek začíná na Dvojce.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...