Karel Gott, Rolling Stones, Hana Zagorová, Freddie Mercury, Věra Špinarová, John Lennon, Zuzana Navarová, Miro Žbirka, Karel Svoboda, Hana Hegerová nebo Petr Hapka. To jsou jen některá jména velkých hudebních osobností, se kterými na Dvojce strávíte prázdniny. Uslyšíte nejen jejich největší hity, ale také dojemné životní příběhy. Těšit se můžete i na oblíbenou Pátračku a prázdninová Blízká setkání s Terezou Bebarovou, Vasilem Fridrichem a Martinem Hrdinkou.

Karel Gott: Má cesta za štěstím

Unikátní je především naše premiérová Četba na pokračování Má cesta za štěstím. Z autobiografie zpěváka Karla Gotta čte herec Igor Bareš. V každém ze 49 dílů zazní také hlas zpěváka vytvořený umělou inteligencí. Poslouchejte od 14. července!

Léto hudebních legend

Jako každé léto se i tentokrát můžete zapojit do velké soutěžní Pátračky. Naše indicie vás každý týden přivedou k jedné z hudebních legend a odměnou za její odhalení vám může být rodinný víkendový pobyt ve Wellnes Hotelu Babylon v Liberci. Stačí poslouchat naše vysílání a správnou odpověď poslat na Dvojku prostřednictvím webového formuláře. Kompletní pravidla najdete ZDE.

Také Blízká setkání jsou o hudebních legendách. Martin Hrdinka každou středu zpovídá jednu z hudebních hvězd současnosti.

Prázdninová Blízká setkání (Vasil Fridrich a Tereza Bebarová)

Pozvání přijali například Marie Rottrová, Bára Basiková, Michal Prokop, Kamil Střihavka, Pepa Vojtek, Petr Fiala nebo Peter Nagy.

A zapomenout nesmíme ani na další Blízká setkání. Jejich průvodci budou herečka Tereza Bebarová a herec Vasil Fridrich.

Všechny pořady k Létu hudebních legend najdete postupně na konci tohoto článku.

Nejnovější články

Stránky