Procházky s fenkou Míšou si užíváme i ve čtyři ráno, říká Dana Syslová v Toboganu na vodítku

6. březen 2021

Tobogan na vodítku s Danou Syslovou a její fenkou Míšou. Moderuje Aleš Cibulka. Oba se potkali v parku na Malé Straně, kde herečka bydlí. Všechny díly Toboganu můžete poslouchat na webu Dvojky a v aplikaci mujRozhlas.

Tobogan na vodítku. Dana Syslová s Míšou a Aleš Cibulka s Tobiášem

V Toboganu na vodítku se potkali milovníci psů Dana Syslová a Aleš Cibulka. Přátelská fenka Míša, kterou si herečka vzala do parku, je z útulku. Při natáčení v parku na Malé Straně v Praze nemohl chybět Cibulkův vipet Tobiáš. 

Tobogan na Malé Straně

Jaké to je bydlet v srdci Malé Strany? „Tu krásu si uvědomím, až když jsem někde na sídlišti,“ svěřuje se Syslová. Při setkání se Aleš Cibulka svěřil, že vipet ještě nikdy neběhal po parku bez vodítka. „Díky Daně zjistíme, že máme vychovaného psa,“ smějí se. 

Jak vzpomíná Dana Syslová na svou předchozí fenku Máňu? Víte, kde je v Praze Lobkajda? Jak si herečka udržuje kondici?

autor: Aleš Cibulka

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.