První Tobogan na vodítku. Patricie Pagáčová přivedla psího kamaráda Čolka, Alešův Tobiášek nechyběl

2. leden 2021

První lednový Tobogan se odehrává netradičně s dvěma čtyřnohými kamarády. Hostem je herečka Patricie Pagáčová se svým voříškem Čolkem. Moderuje Aleš Cibulka s Tobiášem.

Herečka Patricie Pagáčová a Aleš Cibulka se svými pejsky v sobotním Toboganu

Tentokrát je v Toboganu opravdu veselo. „To, co slyšíte, jsou psí známky,“ vítá Aleš Cibulka Patricii Pagáčovou ve zbrusu novém Toboganu na vodítku a vysvětluje posluchačům, proč slyší cinkání. Aleš si totiž do studia přivedl svého ročního whippeta Tobiáška.

Patricie přišla s černým voříškem, kterému říká Čolek. „Já jsem se k chovu psů dostala přes křečky,“ směje se Patricie Pagáčová, která je prvním hostem psí toboganové série. „Další díly budou. Tobiáš si vždycky pozve některého psího kamaráda,“ ujišťuje Cibulka. 

autoři: Aleš Cibulka , mka

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová