Miroslav Donutil slaví v Toboganu. Historky přidávají i Simona Stašová a Karel Vágner

13. únor 2021

V Toboganu se sešli herečka a kamarádka Simona Stašová, hudebník Karel Vágner a umělecký šéf Městských divadel pražských Michal Dočekal, aby popřáli oslavenci Miroslavu Donutilovi k jeho sedmdesátinám. Moderuje Aleš Cibulka. 

Vybrat dárek k narozeninám Miroslava Donutila nebylo snadné. „Na ryby a na houby,“ poradil syn Martin Aleši Cibulkovi. Herec dostal dvě balení koření a otázku, jaké je oslavit tak významné jubileum. 

„Ta směsice pocitů je půvabná. Pocit pýchy, radosti, zadostiučinění,“ přiznal oslavenec v úvodu Toboganu.   

Proč je Simona Stašová „druhá stará“? Jaký je Miroslav Donutil kamarád? Věděli jste, že Donutil má se Stašovou společné dítě? Kterou písničku vybral Karel Vágner a kolik natočili společných desek? Co spojuje herce s uměleckým šéfem Městských divadel pražských? 

autoři: Aleš Cibulka , mka

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...