Pouze pro dospělé! Výběr scének, které jsme museli vystřihnout

31. prosinec 2018

Petr Rychlý, Václav Postránecký, Pavel Nečas, Zdeněk Junák, David Suchařípa, Olga Lounová, Jitka Smutná... Pozor, může obsahovat vulgarismy!

Tam, kde se objeví herec Petr Rychlý, je vždycky pohoda a veselo. Bylo i předloni ve Velké Bíteši, kde uváděl rozhlasového silvestra. Na konci se všichni, tedy Zdeněk Junák, David Suchařípa a Olga Lounová, tak rozjeli, že se některé vtipy ani nemohly vysílat. Poslechněte si je teď na začátku záznamu.

I druhá ukázka, která plynule navazuje, je z natáčení silvestrovské nahrávky. Tentokrát ze Sázavy, kde se herečka Jitka Smutná svěřila se svým největším životním trapasem. Peprnější fórky padaly i u vína ve Sklípku Václava Postráneckého, kde se nebývale otevřel herec Pavel Nečas. Poslechněte si ho na samém konci záznamu.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?