Pouze pro dospělé! Výběr scének, které jsme museli vystřihnout

31. prosinec 2018

Petr Rychlý, Václav Postránecký, Pavel Nečas, Zdeněk Junák, David Suchařípa, Olga Lounová, Jitka Smutná... Pozor, může obsahovat vulgarismy!

Tam, kde se objeví herec Petr Rychlý, je vždycky pohoda a veselo. Bylo i předloni ve Velké Bíteši, kde uváděl rozhlasového silvestra. Na konci se všichni, tedy Zdeněk Junák, David Suchařípa a Olga Lounová, tak rozjeli, že se některé vtipy ani nemohly vysílat. Poslechněte si je teď na začátku záznamu.

I druhá ukázka, která plynule navazuje, je z natáčení silvestrovské nahrávky. Tentokrát ze Sázavy, kde se herečka Jitka Smutná svěřila se svým největším životním trapasem. Peprnější fórky padaly i u vína ve Sklípku Václava Postráneckého, kde se nebývale otevřel herec Pavel Nečas. Poslechněte si ho na samém konci záznamu.

Spustit audio

Související

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.