Petru Vondráčkovi bije srdce stále v rytmu rokenrolu

6. prosinec 2014
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Petr Vondráček

Přestože se pohledný sympaťák na prahu čtyřicítky nejvíc proslavil v roli moderátora oblíbené soutěže „Hádej kdo jsem“ a v televizním seriálu „Velmi křehké vztahy“, jeho vztah k muzice trvá už od dětství a zatím ho žádný jiný nepřekonal.

Hostem pořadu Nezatloukat byl 6.prosince, takže první otázka směřovala k jeho pětileté dceři Aničce – v jaké roli jí předešlý večer přinesl mikulášskou nadílku.

Ani anděl, ani čert

Převlekům prý neholduje, ponechal si pouze roli tatínka, ale trochu zdravého respektu z čerta prý dětem neuškodí. Sám se teprve nedávno dozvěděl, kdo k nim chodil jako Mikuláš v době jeho dětství v rodném Ústí nad Labem.

Životem popojíždí (s) Lokomotivou, ale jinak – cherchéz la femme!

Kapela, která odstartovala nejen jeho hudební, ale i hereckou a moderátorskou kariéru, vznikla propojením jak vztahů rodinných, tak i sousedských. Generační výměna sice proběhla, ale Lokomotiva dál úspěšně uhání jeho životem.

Jak se dostal do nekonečného televizního seriálu, za tím hledejte ženu, dokonce jednovaječná dvojčata! Jste zvědaví? Tak si to poslechněte…

Více si poslechněte ze záznamu v iRadiu.

autor: Hana Švejnohová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová