Petra Černocká: Měla jsem si víc všímat, s jakými hereckými giganty hraju

14. prosinec 2019

Jméno zpěvačky, která nedávno oslavila 70. narozeniny, je už navždy spojené s filmem Dívka na koštěti. „Když se točil, vůbec jsem tomu nepřikládala význam,“ přiznává dnes.

„Měla jsem si víc všímat, s jak velkými hereckými giganty jsem hrála. Asi jsem to nedocenila. Všichni se ke mě chovali velmi hezky,“ vzpomíná Petra Černocká na natáčení snímku Dívka na koštěti.

Čtěte také

Slávu Saxany nesou potomci různě. „Dcera předstírala, že se s tím ve škole nevytahuje. Vnučka naopak na mne hrdě ukazuje: To je moje babička.”

Celoživotní láska? Redl

Jejím nejbližším člověkem je Jiří Pracný. Hudebně je ale celoživotní láskou Vlasta Redl. „Doufám, že už to ví.“ Nejmilejším místem zase chalupa v Kytlici. „S Markem Brodským si tam vždycky sedneme do hospody a děláme, kdo je chytřejší,“ směje se sestřenice herce Vlastimila Brodského.

Jak se Petra s Jiřím chystají na Vánoce? „Výzdoba bude, stromeček a kapra zařizuje Jiří v severních Čechách. Máme i takovou tradici: ráno na Štědrý den se scházíme s kamarády na Kampě, zpíváme koledy a jdeme do restaurace.”

Spustit audio

Související