Petr Hudský: O pradědečkovi a loveckém zámečku

31. květen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Pohádkový zámek

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Pohádka o tom, že žádný strom neroste do nebe, ale některé jabloně ano. Příběh o lidské pýše a hlouposti a o kouzelném zásahu spravedlnosti. Poslouchejte do neděle 7. června 2020.

Účinkují: Luboš Veselý, Vasil Fridrich, Jaroslav Plesl, Matěj Převrátil, Stanislav Zindulka, Martin Dusbaba, Michaela Váňová, Máša Málková
Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková
Zvuk: Jitka Kundrumová
Zvuková spolupráce: Petr Šplíchal
Režie: Petr Vodička
Natočeno: v roce 2016

Knížepán bude slavit narozeniny a rád by své hosty překvapil něčím skutečně originálním. Co by to mělo být? Třeba lovecký zámeček. A ten musí stát na nejkrásnějším místě v okolí. Co na tom, že tohle místo nepatří jemu a stojí na něm chalupa rodiny Janáčkových.

Knížepán má moc a nekalé úmysly, může tedy všechno. Naštěstí je v pohádce, takže zlo nezůstane bez trestu a dobro zvítězí.

Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Kolekce krátkých rozhlasových her přinášejících nová dobrodružství Sherlocka Holmese a Dr. Watsona.

Jiří Hošek, bývalý zpravodaj Českého rozhlasu

15 případů Sherlocka Holmese

15 případů Sherlocka Holmese II.

Koupit

15 skvělých klasických případů Sherlocka Holmese, Případ Codex Euricianus, Případ s Lví hřívou, Případ s motýly Hilesia, Případ s Homo ludens a další v podání vynikajícho Miloše Kopeckého a neméně báječho sekundanta Vladimíra Ráže.