Petr Hudský: Mistři čarodějové

26. prosinec 2018
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Mistři čarodějové

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Pohádka o tom, jak si čaroděj dokáže poradit bez čarodějné moci a jak může být čarodějem i obyčejný smrtelník. Poslouchejte do středy 2. ledna 2019.

Mladý Tadeáš se stal nejlepším studentem Černé univerzity. Úspěch mu však nedokáže odpustit spolužák Černota. Jeho zloba je tak veliká a silná, že ho dovede k rozhodnutí zničit nejen Tadeáše a jeho blízké, ale taky všechny univerzitní profesory. Lstí se zmocní jejich talismanů a podrobí svět černé magii. Tadeáš sice ztratí svou kouzelnou moc, ale neztratí přátele, zdravý rozum a odvahu. Se svým kamarádem Matějem se vydají na nelehkou cestu, která je může stát i život.

Pohádku ze světa čarodějů i obyčejných lidí napsal pro rozhlas scenárista Petr Hudský, jehož televizní seriály Labyrint a Kriminálka Anděl i pohádky Korunní princ a Pravý rytíř, patří k oblíbeným pořadům.

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout.

Účinkují: Jiří Suchý z Tábora, Kryštof Bartoš, Čeněk Vaculík, Klára Suchá, Oldřich Navrátil, Ondřej Brousek, Karel Zima, Otakar Brousek ml., Zuzana Hykyšová, Eva Saskia Burešová, Zdeněk Hruška, Samuel Baník, Václav Rašilov, František Čachotský

Napsal: Petr Hudský

Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková

Zvukový design: Jan Trojan

Zvuk: Tomáš Pernický

Režie: Bela Schenková

Premiéra: 26.12.2018

Spustit audio