O pořadu Bijáček
Regina Květoňová a Jan Rosák si pro vaše uši pouští kultovní české filmy.
Známé i méně známé scény a populární filmové melodie jsou doplněny rozhovory s tvůrci a herci, zajímavostmi z natáčení a vzpomínkami z archivu.
Historie:
Pořad jsme vysílali v premiéře od 26. března 2016 do ledna 2017. Od července 2018 se pořad reprízoval a na reprízy od 8. února 2019 navázaly premiérové díly. Od ledna 2020 se z pořadu stal měsíčník s hodinovou stopáží, který se vysílal do ledna 2023
Pořad připravují
Další pořady
-
Stříbrný vítr
Empatie, hloubka, poutavost i dojetí… Jitka Novotná zpovídá zajímavé ženy a zajímavé muže.
-
Zprávy
Nejdůležitější aktuální informace z domova, ze všech regionů České republiky. Zprávy ze zahraničí a sportu. Informace o počasí i dopravě.
-
Stopy, fakta, tajemství...
Pořad, který je vyvrcholením životního pátrání, zkušeností, hledání v archivech, vášně pro postihnutí pravdy a nacházení souvislostí hlavního protagonisty Stanislava Motla.