„To není cizí žena, ale manželova milenka,“ řekla kamarádka anonymnímu telefonátu. Omeletky Haliny Pawlowské o podezření

17. únor 2024

Podezření, takové je téma Omeletek. Podezřelé mohou být podmínky, informace, peníze, známosti i telefonáty. U mé přítelkyně Jáji právě nedávno zvonil telefon. Tam se ozval syrový hlas: „Chtěla bych vám říci, že váš manžel právě sedí v baru s cizí ženou. A je to vysoká blondýna. A on se s ní líbá.“ „Uklidněte se,“ řekla Jája elegantně. „To není cizí žena, to je jeho milenka!“ O podezřeních si Halina Pawlowská bude povídat s hercem Vaškem Šandou a přečte povídku Pavla Kučery.

Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka každou sobotu a neděli po 12. hodině. Všechny díly najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.  

Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.