„Nedělej to takhle ironicky!“ Finále Báječné dvojky s Bobem Kleplem a Evou Holubovou

22. únor 2022, aktualizováno

Společně vytvořili ikonickou partnerskou dvojici v kultovním představení Patrika Hartla Líbánky na Jadranu ve Studiu Dva. Do ranního vysílání Dalibora Gondíka tak přišli odstartovat finále soutěže Báječná dvojka. V jejich „manželském špílcování“ se opravdu pozná kdekdo. Poznáte se taky?

„Nedělej to tou lžičkou do mikrofonu,“ rozčiluje se Bob Klepl ve vysílání Ranní Dvojky na Evu Holubovou, která právě snídá. „Děkuju ti, Bobe,“ odpovídá mu ona. „A hlavně ti děkuje za to, že mi to říkáš tak citlivě.“

Poslechněte si ranní vysílání Dalibora Gondíka a jeho týmu s „báječnou dvojkou“ Evou Holubovou a Bohumilem Kleplem. Jsou to právě oni, kdo před osmou hodinou volají prvním vítězům únorové hry Báječná dvojka, kteří pojedou na wellness víkend do Hotelu Babylon Liberec.

Související

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...