Báječná dvojka

Máte ve svém životě skvělého parťáka? Někoho, s kým tvoříte Báječnou dvojku? Hledáme dvojice, které spojuje přátelství, partnerství, silné rodinné vazby nebo společné prožitky. Přesvědčte nás, že jste právě vy Báječná dvojka a vyhrajte jeden ze tří víkendových wellness pobytů pro dva.

Stačí vyplnit náš webový formulář a hrát každý den o přívěsky s českým granátem, DAB+ rádio nebo kšiltovku Bushman s vyšitým logem ČRo Dvojka. Tři dvojice ze všech přihlášených navíc vyhrají wellness víkend v Hotelu Babylon Liberec. Součástí výhry je ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní a balíčkem skvělé zábavy.

Jaké Báječné dvojky mají naši moderátoři? Podívejte se do souhrnné galerie na našem Facebooku

Jak přesně soutěž probíhá?

Ve všední dny od 2. 2. 2022 do 22. 2. 2022 moderátoři ranního, dopoledního a odpoledního bloku telefonicky kontaktují vybrané přihlášené dvojice. Když oba soutěžící vzájemně potvrdí, že spolu tvoří Báječnou dvojku, získává každý z dvojice dílčí cenu.

22. 2. 2022 v ranním, dopoledním a odpoledním vysílání moderátoři stejným principem ze všech přihlášených dvojic vyberou tři, které získají zmiňovaný víkendový pobyt ve Wellness Hotel Babylon v Liberci.

Hra Báječná dvojka skončila 2. 22. 2022. Podívejte se na finále s báječnou dvojkou Bobem Kleplem a Evou Holubovou.

Nejnovější články

Inspirujte se u dalších Báječných Dvojek

 • 22.2. 2022 11:06

  Libuše Al-Sharibaty

  Seznámili jsme se při zkouškách na VŠE v r.1962, takže v září to bude 60 let. Od té doby jsme prožlívali dobré i zlé, mnohdy i legrace a radost. Radost hlavně, když jsme si v roce 1986 přivezli domů krásného snědého kudrnatého chlapečka Davídka a po roce dokončili adopci, letos mu bude 38 a dal nám 3 nádherná vnoučata. Legrace bylo dost, vydalo by to na román, hlavně když jsme 2 roky byli v Bagdádu a manžel se vrátil samozřejmě se mnou na aspiranturu do ČSSR. Už jsme zůstali a je nám spolu dobře.

 • 22.2. 2022 10:53

  Gabriela Hrdinová

  "My jsme sestry, máme život pestrý!" Ona je jang, já spíše jin, ona žije na východě, já na západě, ona má psy, já děti, ona je velká cestovatelka, já se držím spíš za pecí.. I přes zdánlivou rozdílnost a velkou vzdálenost, která nás dělí (425 km), dokážeme spolu protelefonovat hodiny, protože si tak báječně rozumíme, jak jen sestry můžou. Naše dvojka se léta tvořila a formovala, v mládí jsme se míjely, neboť věkový rozdíl 6 let nenahrával úplně společným zájmům, ale s rostoucím věkem jsme se našly a sestra je pro mne opravdu nejbližším člověkem pod sluncem.

 • 22.2. 2022 10:00

  Jana Daňková Skořepová

  Vracela jsem se z nemocnice a doma jsem zkusila se podivat do Seznamky. Objevil se tam inzerat: Hledám někoho komu by bylo se mnou dobře a mě s nim. Odepsala jsem a je nam spolu dobře deset let s dvema detmi a 5 morčaty.

 • 22.2. 2022 09:42

  Jana Svatková

  Dobrý den, možná již pozdě, až poslední den soutěže, Vám píši. Ačkoliv vás poslouchám každý den a velmi ráda. Jako spolužáci jsme jsme se do sebe zamilovali již v 7. třídě základní školy. Tato láska, plná spousty denních pozorností trvala 3 roky a pokračovala ve stejné intenzitě i na gymnáziu, kam jsme spolu odešli studovat. Opět do stejné třídy. Po maturitě, kterou jsme absolvovali ve stejný den, jsme odešli sice každý na jinou vysokou školu, ale náš vztah přetrval. Po promoci jsme se vzali 28.8. 1982 v kostele. Letos v srpnu uplyne 40 let od naší svatby. A předtím 11 let naší známosti, která byla nevšední, plná nádherných dopisů a nezapomenutelných zážitků.

 • 22.2. 2022 07:04

  Jarka Zkovarova

  Dobrý den prihlasuji se tímto do příštího ročníku soutěže o Báječnou Dvojku. Nedávno mne potkalo neštěstí v tom smyslu, že mne připadla v dedickem řízení polovina chaty v Krkonoších nešlo to odmítnout neboť součástí dědictví byl i družstevní byt. Jelikož jsem již v důchodovém věku a chci aby po mě něco smysluplného zůstalo nabízím svoji polovinu chaty do společného projektu s druhou polovinou potencionálníi Báječné Dvojky.V krátkosti projekt spočívá ve věnování se lyžování Nevidomích. Pro sebe žádám pouze doživotí domovnictvi. Jestliže se najde někdo kdo mi pomůže s uskutečněním tohoto záměru můžeme vytvořit Báječnou dvojku do příštího ročníku. S pozdravem Jarka Zkovarova

 • 21.2. 2022 23:59

  Zdenka Hoffmanová

  Báječnou dvojku tvořím se svou maminkou, které bude 28.2. 2022 krásných 85 let. Bydlíme už dlouhá léta spolu samy a trávíme krásný čas s vnoučaty, ale spolu samy dvě 3x týdně v bazénu v Podolí, protože je maminka v báječné kondici a vodu miluje. Je to můj parťák celý život, vždy mi pomohla, když jsem to potřebovala. Děkuji Pánu Bohu, že ji ještě mám.

 • 21.2. 2022 23:37

  Jitka Kynclová

  Jedná se o moji dceru, proto jsem vyplnila stejné telefonní číslo a emailovou adresu dvakrát. Rozhodla jsem se přihlásit do této soutěže i proto, že zítra, tedy 22.2., mám narozeniny, a tak budu doufat, že nám bude přát trochu štěstí. Myslím, že s mojí dcerou tvoříme báječnou dvojku proto, že ona je takový malý velký zázrak v mém životě. Zázrak, v který jsem již nedoufala, a kterého si nesmírně vážím. Narodila se 17.5.2021, tedy vloni, a mně bylo v době porodu 48 let. I proto dostala jméno Světlana, protože přinesla do mého života zářivé světlo a štěstí. Celý život jsem si plnila různé sny, cestovala, pracovala na kariéře a dosáhla jsem v tom vnějším a materiálním světe mnohých úspěchů. Pomalu mně to ale přestávalo naplňovat... nicméně, nebyla jsem si jistá, zda chci dítě, byla jsem rozvedená a ve smyslu "rodina" jsem byla totálně ztracená. Ve věku 39 let jsem otěhotněla, ale musela kvůli závažnému zdravotnímu problému děťátka podstoupit vyvolávaný porod/potrat. A od té doby jsem věděla, že dítě opravdu chci a nastala náročná a dlouhá cesta snažení se o děťátko. Už jsem opravdu přestala doufat... vždyť už to nebylo ani možné.... v tomto věku....Prostě ZÁZRAK, o který jsem se chtěla s vámi podělit:-)

 • 21.2. 2022 22:21

  Pavla Pyšová

  Dobrý den milá Dvojko, jednoznačně mojí ,,Báječnou dvojkou" je moje sestra Petra. Je o 6 let starší a já jsem ji jako malá asi docela dost zlobila. Až později, úplně nenápadně, jsme si k sobě našly cestu. Každá jsme úplně jiná, ona je decentní, přemýšlivá, já jsem bláznivá a co mě napadne, potřebuji hned zrealizovat, ať je to sebevětší kravina! Kupodivu mi to u ní pořád prochází🙂a myslím, že je ráda. Doufám, že nám to spolu ještě dlouho vydrží a prožijeme další úžasné společné chvíle. Moc vás zdravím, Pavla

 • 21.2. 2022 21:59

  Helena Tichá

  Poznali jsme se před dvaatřiceti lety na venkovské zábavě v Chotovinách, kam můj muž přišel se svým kamarádem. Oba tehdy sloužili v Táboře u vojenské posádkové hudby. Okouzlil mne svým úsměvem a hanáckým nářečím. Dnes je mi nejenom manželem, ale také skvělým přítelem, parťákem při cyklovýletech a procházkách. Stali jsme se i kolegy v amatérském loutkovém souboru. Vždy se trefně doplňujeme. Smích, pohoda a dobrá nálada to jsme my Radek a Helča, báječná dvojka z Hané.

 • 21.2. 2022 21:52

  Věra Kubelková

  Byli spolužáci ze střední zemědělské školy. Tehdy se hojně psaly dopisy a když jsem psávala své babičce, Míra, který seděl přede mnou, jí vždy něco připsal. Já jsem se před maturitou vdávala a on pochopil, že láska ke zvířátkům není pro něho to pravé, tak šel na "peďák". Zůstala jsem sama s malou dcerou a láska mě míjela. Sama pro sebe jsem si řekla, že musí existovat nějaký "kvalitní" člověk, s kterým bych chtěla zestárnout. Vzpomněla jsem si na spolužáka Míru a jeho kvality. Vsadila jsem vše na jednu kartu. Uspořádala jsem sraz a tam jsem jen zírala, že se mu věnuje moje spolužačka. Šla jsem za ní, prosebně, ale důrazně jsem jí sdělila můj zájem. Dala si říct! Klaplo to! Míra byl svobodný, učitel s láskou k mnoha cizím dětem, tak si bez problémů oblíbil i mojí Alenku. Po letech jsme přijeli k tetě, u které bydlela babička a prý vždy říkala, ten Míra to musí být prima kluk, to má Věruška hodného spolužáka! Jsme spolu již 28 let. Máme i dospělého syna, dohromady 5 vnuček a snad nebeské požehnání od mojí babičky, že s Mírou opravdu "kvalitně" zestárnu!

Přečtěte si