Naši psi s námi spí v posteli, svěřuje se Vendula Pizingerová v Toboganu na vodítku

5. únor 2022

Tobogan s Vendulou Pizingerovou o výchově psů, akvaristice a tančení malého syna. Moderuje Aleš Cibulka. 

Bak a Coffee jsou psí společníci v domě Venduly Pizingerové, která tentokrát hostí Tobogan na vodítku. „Samozřejmě s námi spí v posteli,“ usmívá se hostitelka. 

A vypráví, jaké to je venčit dva psy bojového plemene, zvládnout jejich výchovu a zároveň pečovat o malého syna. A nemohlo chybět i povídání o Kapce naděje. 

Jsem ráda, že to můžu dělat, říká zakladatelka nadačního fondu. Zásobujeme přístroji přes padesát nemocnic. A přidává i detaily o tom, jak Kapka naděje pomohla koupit zařízení, které umožňuje transportovat bijící srdce.  

Jaký názor má Vendula na elektrické obojky? Jak se seznámila se svým mužem? Může mít každá žena mladšího muže? V čem je manžel Venduly konzervativní? Jaké to je venčit dva psy a zároveň vést kočárek? 

autoři: Aleš Cibulka , juk
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.