Náš Hugo je vděčný pes, který by olízl i zloděje, směje se Milan Peroutka v Toboganu na vodítku

7. listopad 2021

Tobogan nejen pro psí chovatele s Alešem Cibulkou a jeho psem Tobiášem. Tentokrát se oba vydali na břeh Hamerského rybníka na schůzku s Hugem, pejskem z útulku, kterého se ujal herec a zpěvák Milan Peroutka.

Pes Tobiáš a pejsek z útulku Hugo se v Toboganu na vodítku sešli na břehu Hamerského rybníka v pražských Záběhlicích. Vzali s sebou i své páníčky moderátora Aleše Cibulku a zpěváka Milana Peroutku. 

„Záběhlice lidé znají hlavně díky písničce Kočka ze Záběhlic,“ smějí se. 

V Toboganu na vodítku se každou první sobotu v měsíci věnujeme lásce ke čtyřnohým kamarádům.

Hugo si hned sedl Aleši Cibulkovi na klín, ale vipet takové důvěrnosti komentoval vrčením. „Je to zvláštní, ale vypadá to, že z těch dvou asi kamarádi nebudou,“ komentují setkání oba pánové. „Což se o nás s Milanem říct nedá!“

Peruánský naháč je vhodný do postele

Hugo je z útulku a zpěvákova rodina si ho nadělila k Vánocům. Původní majitel ho zapomněl na nádraží a už se pro něj nevrátil. Jaká je jeho povaha? „Olízl by i zloděje, je to miláček,“ představuje zpěvák svého psího kamaráda – peruánského naháče. „Nemá chlupy a můžeš si ho vzít i do postele.“ 

Kolik měří Hamerský rybník dokola? Běhal někdy Aleš Cibulka? Jaká rada je na bolavá kolena? Jaká je zkušenost se psy z útulku?

autoři: Aleš Cibulka , juk
Spustit audio

Související