Moravské kempování s Ranní Dvojkou

5. srpen 2020

Během Rozmarného léta vyráží Dvojka za posluchači do moravských kempů. Staňte se součástí živého vysílání anebo soutěžte u rádia.

Tým Ranní Dvojky v čele s Daliborem Gondíkem se rozhodl potěšit posluchače přímo na jejich dovolených v českých a moravských kempech. Po úspěšném absolvování týdenního maratonu ranních živých vysílání z pěti českých kempů vyráží tým tentokrát na Moravu.

Týdenní tour odstartujeme v Holiday parku Vranovská pláž v pondělí 10. srpna. Posluchači i hosté kempů se mohou těšit na netradiční letní vysílání, zajímavé hosty, malé občerstvení a soutěže přímo v kempech.

Kromě letního vysílání Ranní Dvojky bude Dalibor Gondík a jeho tým během přesunů do kempů informovat posluchače živými vstupy o dalších zajímavých místech, která stojí za to navštívit. Poslouchat Dvojku nebo sledovat naši facebookovou stránku se tak vyplatí nejen ráno, ale i celý zbytek dne.

Soutěže v kempech a ve vysílání

Přímo v kempech si mohou posluchači navíc zasoutěžit o kvalitní spacáky od HUDY sport nebo o digitální DAB+ rádia a dárkové balíčky Dvojky. Mohou se těšit taky na perfektní klobouky BUSHMAN, malé občerstvení od Salaterie Ugo a ledové čaje Teekanne Fresh.

Posluchači u rádia ale nemusí smutnit. Pro ně jsme připravili na každý den soutěže ve vysílání. Stačí pozorně poslouchat Ranní Dvojku a mohou vyhrát kempingový stolní gril, koloběžku, stan od HUDY sport nebo doplňky na pláž.

Moravské kempování s Ranní Dvojkou ŽIVĚ 7:00–08:30

Partneři projektu

  • HUDY sport – outdoorové oblečení a vybavení s tradicí
  • Ugo – salaterie a freshbary
  • Teekanne – ledové čaje
  • BUSHMAN – kvalitní outdoorové a volnočasové oblečení
  • JuWital – doplňky stravy a kosmetika
  • 4home – vše pro váš domov

Podrobná pravidla soutěže o digitální DAB+ rádia a dárkové balíčky Dvojky naleznete zde.

Kempování s Ranní Dvojkou
Spustit audio

Související