Lou Fanánek Hagen: Šlápnout na brzdu? Vono se to tim věkem všechno trošku rovná

18. únor 2020

Frontman Tří sester v Nočním Mikroforu mluví otevřeně o studiu práv, učitelství i stavařině. O psaní pod vlivem alkoholu, nezřízeném pankáčském životě i úmrtích v kapele.

„Byl to divočejší život. I ten úraz mě tím omezením trošku srovnal. Bejvalo to dynamičtější. Pod vlivem jsem se dostal do nějaký čertoviny a pak jsem vymýšlel blbosti. Ale šlápnout na brzdu? Vono se to tim věkem všechno trošku rovná,“ uvažuje Lou Fanánek Hagen.

Vasil Fridrich a Lou Fanánek Hagen na Dvojce

„Nechci říct, že by člověk tím věkem skončil nebo se nějak překabátil. Ale mělo by to bejt úměrný. Já myslím, že jsem furt vzhledem ke svejm vrstevníkům exot.“ Moderátor Vasil Fridrich se v rozhovoru dotkl i vážnějšího tématu – smrti Františka Sahuly.

„Byly to bizarní okolnosti. Jako by to už bylo napsaný,“ vzpomíná Fanánek. „Ale takovejch předčasnejch skonů jako my nemaj ani kapely, který hrajou dýl. Sedum lidí, z těch bejvalejch členů. To je hodně. Já už jsem mírně otrnul. Už nejsem tak překvapenej. Protože to tak jako je.“

Proč se nestal zpívajícím právníkem ani vychovatelem v mateřské škole? Co ho přivedlo ke studiu na ČVUT? Jak vzpomíná na spolupráci s Karlem Gottem? 

autoři: Vasil Fridrich , rota

Související