O pořadu Klub Evergreen

Slavné evergreeny, jak je znáte i neznáte, v podání zpěváků, které máte rádi.

Častými hosty Klubu Evergreen jsou sobotu co sobotu nejen legendy hudebního nebe, ale i zpěváci, které uslyšíte možná poprvé.

Každé sobotní poledne se tak můžete na vlnách Dvojky těšit na velikány populární hudby, swingu a jazzu: zpěváky, hudební skladatele, textaře, herce a muzikanty, kteří se stali neodmyslitelnou součástí hudební historie.


Exkluzivní květnové koncerty
Oslavte 5leté výročí pořadu na koncertech 15. května 2017 ve zlínském Kongresovém centru nebo 23. května 2017 v pražském divadle ABC. Společně s Dashou a Janem Smigmatorem vystoupí Big Band Felixe Slováčka, Ondřej Ruml a Antonín a Věra Gondolánovi. Vstupenky do Zlína můžete kupovat na ticketstream.cz, do Divadla ABC na pokladně divadla nebo na webu mestskadivadlaprazska.cz. Poslouchejte Dvojku, dozvíte se víc.

Ke vzácným a milým hostům pomyslné scény Klubu Evergeen patří Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davise jr., Tony Bennett, Bobby Darin, Ray Charles, Ella Fitzgerald, Louis Armstrong, Andy Williams, Rosemary Clooney, ale i hvězdy jakými jsou Rod Stewart, Michael Bolton, Barbra Streisand, Paul Anka, Neil Diamond, Steve Tyrell, Paul McCartney, Julio Iglesias nebo vám všem dobře známí Karel Hála, Vlasta Průchová, Karel Černoch, Eva Olmerová, Karel Gott, Jitka Zelenková, Jiří Korn, Helena Vondráčková, Leona Machálková a další.

O tom, že dobrá muzika žije dál a navíc i swinguje, vás přesvědčí hvězdy hudební scény 21. století jako Michael Bublé, Jammie Cullum, Tom Gaebel, Nikki Yanofsky, Roger Cicero, Lady Gaga, Peter Grant.

Vzhledem k tomu, že se stal Klub Evergreen jedním z nejoblíbenějších pořadů Dvojky, rozrostl se také o speciální díly: koncertní Klub Evergreen Speciál a výjimečné živé přenosy v Den otevřených dveří.

Připravují:
Jan Smigmator(moderátor)
Dasha (moderátorka)
Martin Jonák (dramaturg)

Historie:
Vysíláme od ledna 2012.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
so 19:00; repríza po 21:00Dvojka

Poslední záznamy

Další pořady

 • Po Česku

  Václav Žmolík pro vás objevuje místa a lidi, které stojí za to navštívit.

 • Hra na neděli

  Premiéry rozhlasových her nebo modernější provedení klasických předloh a čas od času i kontroverzní díla.

 • Sváteční Dobré ráno

  Klidné probouzení ve společnosti našich osobností.

 • Česká dvanáctka

  Hitparáda nových českých písniček populární hudby.