Jsem dramaturgem pořadů Moje hvězdy, Klub Evergreen, Srdcovky od Dvojky, Česká dvanáctka, Muzikál expres a Noční proud.
Životní motto:
Mít nosní dírky nad vodou.
Co dělám v rozhlase:
Snažím se tvarovat obsah Dvojky tak, aby byla pro naše posluchače zajímavá, zábavná a přínosná. S tím mám spojenou i starost o co nejlepší provedení každodenních detailů.
Před rozhlasem:
Absolvoval jsem konzervatoř v Praze v oboru varhany a skladba. Na Fakultě sociálních věd UK, v oboru žurnalistika (specializace rozhlas), jsem promoval v roce 1995. A kde jsem pracoval? Hudební redakce Československého rozhlasu Praha, pak Federální stanice Československo, dál to bylo Rádio Alfa a Radiožurnál.
Co mě baví:
Rád se zabořím pod kapoty autoveteránů, abych udržel ve formě staré, ale dobré stroje. A pak se v nich i rád povozím. Ale ani občasná projížďka lodí po řekách není marná.
Všechny články
-
Jitka Zelenková 75. Sestřih narozeninového koncertu z Divadla na Vinohradech
V záznamu uslyšíte známé hity Mít svůj kout, Čekej tiše, ale i I Can’t Get No Satisfaction v podání zpěvačky spolu s Adamem Koubkem, Ondřejem Rumlem a dalšími interprety.
-
Ondřej Ruml, Marta Jandová a jazzové melodie. Vánoční koncert Českého rozhlasu
Vánoční koncert Českého rozhlasu natáčený v Kutné Hoře. Účinkuje Rozhlasový Big Band Gustava Broma, Ondřej Ruml a Marta Jandová, Moderují Jitka Novotná a Vasil Fridrich.