Jiří W. Procházka: Konec projektu Příliv

15. duben 2009
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jiří W. Procházka: Konec projektu Příliv

Některé vědecké projekty se můžou zdát úplně šílené. Příběh o kontaktu s neznámou civilizací od autora oceněného Akademií science fiction, fantasy a hororu a Cenou Ludvíka Součka. Čte Jaroslav Someš.

Web Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout.

autor: ČRo Leonardo
Spustit audio

Související

  • Edita Dufková: Nikdo

    Interview reportérky s populární virtuální bytostí Snythnemo. Povídku od autorky nominované na Cenu Akademie science fiction, fantasy a hororu čte Kristina Maděričová.

  • Jan Kovanic: Chlapec a hvězdy

    Poetická soft sci-fi povídka od autor vědeckofantastických románů Zapomeňte na Mars, Blackout nebo Zlato Alwogiry ze série Mark Stone. Čte Kristýna Maděričová.

  • Jana Rečková: Léčit a zabít

    Osm povídek „klíčové autorky české fantastiky devadesátých a nultých let“. Akční science fiction, postapokalyptické vize nebo hororové příběhy čte Kristina Maděričová.

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...