„Já v tom důchodu ještě furt nejsem!“ Marta Kubišová v Blízkých setkáních Terezy Kostkové

4. únor 2019

V roce 2017 oznámila konec umělecké kariéry, ale vystupuje pořád dál. Proč? Zpívá si i doma? A proč jí říkali Bulínka? O tom si se zpěvačkou povídala Tereza Kostková. V audiozáznamu rozhovoru Blízkých setkání také uslyšíte, jak zpěvačka pečuje o své domácí mazlíčky, co si vybavuje ze svého dětství nebo kam by odjela na dva roky.

„Já v tom důchodu ještě furt nejsem!“ upozorňuje v novém pořadu Dvojky Blízká setkání zpěvačka Marta Kubišová. „Já bych chodila na koncerty svých kolegů, i do divadel, ale mě se do toho vždycky takhle něco postaví. I knihu bych začala psát! Už jsem si našla všechny možné poznámky, ale až to bude, tak to bude.“     

autoři: Tereza Kostková , eh

Související

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.