Herečka Zuzana Zlatohlávková o seriálu Dobré ráno, Brno! „Tahle role pro mě byla odměna“

26. únor 2024

Hraje v seriálu Dobré ráno, Brno! „Miluju srandu a humor. Kdybych musela být hezká a uhlazená paní od začátku až do konce, tak by mě to asi tak úplně nebavilo,“ přiznává. Kolik má let herecké praxe? Je pravda, že dodnes chodí uklízet? Jaké měla dětství a jak si vypěstovala svůj nezdolný optimismus? Čím je pro ni čínská medicína? A proč chce umřít na zahrádce nebo v maringotce? 

„Jsem takové dítě, živočich. Ráda blbnu a dělám si srandy. Tahle role mi vyhovovala a byla pro mě odměna,“ hodnotí herečka.

Zuzana Zlatohlávková

V seriálu jsou k vidění poměrně silné masky jako v případě, kdy herečka nemá přední zuby nebo ji pobodají včely. „Kdybych řekla ne, do toho já nejdu nebo mi udělejte dva-tři puchýřky, tak by to bylo o ničem,“ myslí si.

V době, kdy seriál Dobré ráno, Brno! točila, byla maminka dvou malých dětí. „První roky jsem byla doma s dětmi a chtěla si to mateřství užít. Ale měly spartánskou výchovu. Chtěla jsem, aby byly samostatné a ve čtyřech či pěti letech byly připravené na to, že mě pár dnů neuvidí. A taky si ode mě odpočinuly, protože já jsem přísný tatínek a můj muž je miliónová a milující babička. Takže oba tábory si od sebe odpočinuly a pro mě to byl dárek se vším všudy,“ uzavírá herečka Zuzana Zlatohlávková v Blízkých setkáních.

Zuzana Zlatohlávková
autoři: Tereza Kostková , eh
Spustit audio

Související