Helena Růžičková a Zdeněk Troška jsou tu opět s velkou porcí zábavy. Přidala se i Stella Zázvorková

21. srpen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Stella Zázvorková v roce 2000

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Odvázaná hodina s Petrem Rychlým. Hitparáda scének a historek žhavě současných i nostalgicky archivních. Poslouchejte do soboty 28. srpna 2021.

A co si oba připravili tentokrát? Nechte se překvapit! Jistě vás nezklamou ani skeče se slibnými názvy Čím budu, Mamka a taťka a Rozhovor o dnešní mládeži. A nebude chybět ani povedená rodinka Tlučhořových v mistrovském podání Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse. Jistě prožijete se všemi protagonisty příjemnou hodinku. 

Skeče a scénky Rychlé Dvojky uslyšíte živě od pondělí do čtvrtka vždy ve 13:45 anebo pak v sobotním hodinovém speciálu od 9:00.

autor: Petr Rychlý
Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.