„Dokáže vymámit recept z kuchařů po celém světě.“ Hana Zagorová a Štefan Margita u Jana Čenského

15. listopad 2020

Nicnedělání je úžasná věc, ale už je ho moc, přiznává Štefan Margita, který přišel do studia s manželkou Hanou Zagorovou.

Jak u nich vypadá nedělní ráno? „Vstaneme před osmou, uděláme kafíčko, uvažujeme, co Hanka navaří, koukáme na televizi.“ A jaký je Štefan strávník? „Není náročný. Ale když mu něco ve světě chutná, tak neváhá zajít za kuchařem a přijde s receptem. Umí úžasné krevety a pomazánku z tuňáka.“

V Metropolitní je atmosféra jako na fotbale

„Evropu miluji, ale jsou věci, co tu nezažijete,“ říká Štefan Margita. „Když skončí premiéra, tak se o vás už divadlo nestará. V Metropolitní opeře za dva dny zavolají, zeptají se, jak se mám a pozvou na kafe. Na konci představení je to tam jak na fotbale, ale jakmile se zatáhne opona, oblečou si kabáty a běží domů.“

Co na sebe prozradili v závěrečném kvízu? Hana Zagorová má ráda všechny květiny kromě lilií. Rozčílí ji nespravedlnost a lež. „Když třeba nejsem k některým věcem objektivní a někoho zkritizuji, tak se postaví na jeho stranu,“ souhlasí Štefan Margita. Oba milují Španělsko, kde mají byt a tráví tam prázdniny. „Ty si užíváme, věnujeme se jen sobě, moři, kamarádům a dobrému jídlu,“ dodává Hana Zagorová.

Jaký má Štefan Margita koníček? Co najdou posluchači na desce Konečně společně? Dokážou se pohádat? Pamatuje si Hanka všechny své písničky?

autoři: Jan Čenský , zk
Spustit audio

Související