Co mají společného chlebíčky s dermatoveneralogií? Lékaři Monika a Petr Arenbergerovi v Toboganu
Dnešními hosty v Toboganu jsou manželé a dermatoveneralogové Monika a Petr Arenbergerovi. Přední česká dermatoložka ve vysílání oslavila kulaté narozeniny a jako hosta si pozvala plastického chirurga Jana Měšťáka. Moderuje Aleš Cibulka.
„Zítra je mezinárodní den komplimentů,“ komentuje Aleš Cibulka hned na začátku Toboganu a představuje dnešní hosty.
Hosty jsou manželé Arenbergerovi, kteří jsou nejen životními partnery, ale spojuje je i profese.
Monika Arenbergerová je přední česká dermatoložka, vědkyně a pedagožka. Petr Arenberger je dermatoveneralog a ředitel Vinohradské nemocnice. A proč jsou v Toboganu šunkové chlebíčky? Je to oblíbená delikatesa právě Moniky Arenbergerové, která v Toboganu slaví kulatiny a krabice chlebíčků je vítaný dárek.
V Toboganu vyprávějí i o tom, jak tráví společné večery. „V devět večer se potkáme v nemocnici,“ prozrazují. A Aleš Cibulka nechává nahlédnout do soukromí oslavenkyně ještě dál. „Ano, zúčastnila jsem se i soutěže Miss,“ přiznává. A zároveň tím uvádí plastického chirurga Jana Měšťáka, kterého si přála potkat přímo ve vysílání a který v soutěži zasedal v porotě.
Související
-
Otec mi posílá prsa, já s ním konzultuji nosy, říká další plastický chirurg v rodině Měšťáků
Jsem z lékařského prostředí, bylo pro mě automatické, že půjdu na medicínu, říká Ondřej Měšťák, syn známého plastického chirurga Jana Měšťáka.
-
Plastický chirurg Jan Měšťák
Jan Měšťák je specialista v oboru plastická chirurgie, vysokoškolský pedagog, přednosta Kliniky plastické chirurgie 1.lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
-
My vás zbožňujeme od dětství, složili v Toboganu poklonu Petru Nárožnému Dasha a Jan Smigmator
Můžeme si všichni skládat poklony až do konce Toboganu, shodují se Petr Nárožný, Dasha a Jan Smigmator v sobotní talk show. Moderuje Aleš Cibulka.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.
Václav Žmolík, moderátor
Tajuplný ostrov
Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.