Želví graffiti aneb Mazlíčci zasahují. Boj o poklad i holý zvířecí život v malém zverimexu

28. listopad 2021

Podaří se obyvatelům zverimexu společně zabránit zlodějům ukrást poklad, o němž do té doby vůbec nevěděli? Dozvíte se v premiérové pohádce Petra Vodičky,

Účinkují: Magdaléna Borová, Pavel Batěk, Lucie Pernetová, Vanda Chaloupková, Václav Rašilov, Pavel Tesař, Jakub Albrecht, Blanka Luňáková-Josephová, Lubor Šplíchal, Martin Matejka, Jiří Ployhar, Michaela Váňová, Vasil Fridrich, Filip Kaňkovský
Dramaturgie: Zuzana Vojtíšková
Zvuk: Ladislav Reich
Zvuková spolupráce: Stanislav Abrahám
Režie: Petr Vodička
Premiéra: 28. 11. 2021

Aniž by majitelka zverimexu tušila, nachází se v jejím domě ohromný poklad. A taky mapa, která k němu vede! Hodná a obětavá Miluška se ale sama topí v dluzích a vypadá to, že kvůli nedostatku peněz bude muset zverimex zavřít. Přitom by se tak ráda starala o mnohá zvířata a otevřela pro ně třeba i zoologickou zahradu.

V pohádce Petra Vodičky hrají hlavní roli domácí mazlíčci. Od chameleona přes křečka a myš až po andulku a želvu. Každý z těchto tvorů má svůj nezaměnitelný charakter a specifické schopnosti, které využije v boji o život.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc ještě týden po odvysílání on-line zdarma na portálu mujRozhlas. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení nebo jako podcast na webu Radioteka.cz.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související