Víte, že to sleduje jeden a půl miliónu diváků, říká hvězdný pár o StarDance

9. listopad 2018

Lucie Hunčárová a Emanuele Ridi spolu prožili nádherné a hodně intenzivní období, kdy se týden co týden chystali na vystoupení v soutěži StarDance. A tohle období si poté prodloužili jako pár už nejen na tanečním parketu.

Své následovníky v taneční soutěži i dnes bedlivě sledují. Dokonce chodí i na vystoupení přímo do hlediště do studia.

„Když se na to koukáte naživo, je to úplně něco jiného, než z obrazovek. Cítíte tu hmatatelnou nervozitu, je to všechno takové intenzivnější,“ říká o populární taneční soutěži Lucie Hunčárová.

Lucie Hunčárová, Eva Kličková a Emanuele Ridi

„Víte, že to sleduje jeden a půl miliónu diváků. To jsem si já nemohla vůbec připustit, nejsem takový extrovert,“ přiznává i svou nervozitu, když ještě tančila na parketu StarDance Lucie Hunčárová.

Je i v Itálii tradice mladých vín? Jak se připravují na svá taneční vystoupení, když tančí na různých předtančeních? Koho napadl koncept kuchařské show Manu a Matěj na cestě do Říma? Jak se Lucie Hunčárová učí italské recepty po boku slavného kuchaře?

autoři: Eva Kličková , mjp

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová