Videozáznam oslavy 20. narozenin Toboganu!

1. prosinec 2010

V sobotu 27. listopadu jsme slavili 20 let Toboganu. My vám teď přinášíme exkluzivní videozáznam z celé akce, které se účastnila řada zajímavých hostů...

A co jsme ještě neřekli? Že Aleš Cibulka společně s Yvonou Žertovou napsal o Toboganu knížku. Jmenuje se S Alešem Cibulkou na Toboganu a vešlo se do ní 20 jeho fejetonů, 11 přepisů nejzdařilejších Toboganů, 76 fotografií z pořadů a jako bonus jedinečné CD. Kniha byla pokřtěna právě při příležitosti oslav 20. výročí pořadu. Kmotrů se na jevišti Divadla U Hasičů sešlo několik a spousta populárních osobností nás ještě přišla podpořit. Účastnili se naši bývalí, a doufáme, že i budoucí, hosté: Petra Janů, Pavlína Filipovská, Dana Syslová, Heidi Janků, Ivana Andrlová, Šárka Kubelková, Zuzana Slavíková, Hana Talpová, Věra Nerušilová, Pavel Trávníček, Jiří Adamec, Vladimír Čech, Petr Jablonský, Zbyšek Pantůček, Dalimil Klapka, Petr Jančařík, Václav Knop, Pavel Soukup, Petr Šmolka, Miloslav Dočekal, Světlana Lavičková, Tomáš Černý, Dagmar Hazdrová a mnozí další.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.