Tobogan plný vody

9. srpen 2014

K oblíbeným letním radovánkám patří zábava u vody. Proto je i Tobogan pořádně smáčený vodou. Do čeho život namočil Báru Munzarovou? A z čeho všeho se eskymákem vykroutil Vávra Hradilek?

Herečka a vášnivá potapěčka Bára Munzarová vylovila své historky až z mořského dna. Oblibu v potápění prozradili také herec Filip Tomsa a zpěvačka Olga Lounová. Ta kromě příhod, které jí potkaly pod hladinou, přidala i několik svých písniček.

K potápění se přiznal dokonce moderátor Aleš Cibulka. Ale jak okamžitě dodal, provozuje ho zásadně ve vaně. A navíc pouze v předehřáté.

To mistr světa a olympijský medailista kajakář Vavřinec Hradílek je u vody a ve vodě jako doma. Má ji pod sebou, někdy také nad sebou, neustále na sobě a dost často také v sobě.

Jeho příhody od divoké řeky a světových vodních kanálů se nesou na vlně humoru, a tak zaujmou a potěší nejen milovníky sportu a adrenalinových zážitků.

Více se dozvíte ze záznamu pořadu v našem iRadiu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?