Ray Connolly: Poslední šance pro Beatles

2. srpen 2020

Komedie o tom, jak málo stačilo a Beatles dnes nikdo neznal. Kamil Halbich jako Georg, David Novotný jako John. Jaroslav Plesl jako Paul a Jakub Dolanský jako Ringo. Poslouchejte do 9. srpna 2020.

Účinkují: Jana Stryková, David Novotný, Jaroslav Plesl, Kamil Halbich, Jan Dolanský, Aleš Procházka, Ivan Řezáč, Ilona Svobodová, Sabina Laurinová, Simona Postlerová, Jan Szymik, Viktor Dvořák, Eva Leimbergerová, Jan Vlasák, Marcel Rošetzký a Karel Zajíc
Dramaturgie: Hynek Pekárek
Překlad: Marcel Kukuczka
Režie: Vlado Rusko
Natočeno: v roce 2016

V létě roku 1962 se skupina Beatles účastnila konkurzu pro Parlaphone Records George Martina. Protože ji do té doby všechny společnosti odmítly, byla to promuzikanty poslední šance, jak získat smlouvu. A jak už dnes víme, Beatles konkurzem prošli.

Ale co kdyby svou šanci propásli? Pohledem Fredy, sekretářky liverpoolského fan klubu skupiny, domýšlí Ray Connolly komediální příběh o tom, co by se stalo, kdyby tenkrát George Martin řekl „Ne“.

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo zdarma on-line ještě týden po odvysílání. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete ke stažení nebo jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Ray Connolly
Spustit audio

Související