Podivuhodné příběhy lesního skřítka Bonifáce

12. duben 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Podivuhodné příběhy lesního skřítka Bonifáce

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Proč jsou zebry pruhované a proč mají žirafy tak dlouhý krk? A proč a proč a proč? Lesní skřítek Bonifác to všechno ví.

Čte: Milena Jelínková
Připravil: Dominik Mačas
Napsal: Ivan Vičar
Režie: Jakub Doubrava
Natočeno: 2017

Děti, až půjdete někdy lesem, může se stát, že potkáte skřítka Bonifáce. Je docela malý, asi jako krabička od sirek. Ale pozor, díky své kouzelné čepičce má velkou moc! Jen tak totiž může pomoci zvířátkám s jejich nesnázemi nebo vrtochy.

Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...