Oscar Wilde: Cantervillské strašidlo

20. září 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Oscar Wilde: Cantervillské strašidlo

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

Cantervillským zámkem bloudí strašidlo. Všichni o něm vědí, jenom noví obyvatelé zámku Otisovi se brání těm řečem uvěřit... Komedii na motivy autorovy první povídky poslouchejte do neděle 27. září 2020.

V rodině se však najdou hned dvě výjimky a jsou jimi dvojčata Bob a Dick. Nejenže uvěří, oni se dokonce se strašidlem setkají a odhalí jeho tajemství. Ale vysvobodit tuhle bytost nedokáží, to musí provést až jejich ustrašená sestra Virginie.

Účinkují: Tomáš Šolc, Monika Švábová, Marek Tomažič, Martin Velda, Ilona Vaňková, Ivan Gübel, Eva Wimmerová, Jan Gross, Zora Kostková, Pavel Kikinčuk a Ladislav Beneš
Napsala: Jana Dvořáková
Dramaturgie: Ivan Hejna
Překlad: J. Z. Novák
Hudba: Leoš Kosek
Režie: Ján Uhrin
Natočeno: v roce 1987

Co poslouchat při běhu nebo jako kulisu v práci? Poslouchejte živě ve vysílání Českého rozhlasu Dvojky anebo ještě týden po odvysílání zdarma na jejím webu. Stránka Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line. Audioknihy nejde stáhnout. Některé tituly můžete najít ke stažení na webu Radioteka.cz. Další audioknihy zdarma najdete i jako podcast na portálu mujRozhlas.

autor: Tvůrčí skupina Drama a literatura
Spustit audio

Související