O pořadu Zlaté časy

Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta v písničkách a především jejich textech.

Zlaté časy – to slovní spojení ukrývá kouzlo vzpomínek, nostalgie nebo životní etapy, která má s odstupem času víc barev, holky v ní byly tenkrát hezčí a měly kratší sukně, v kinech běželo víc filmů, na které se vyplatilo vystát frontu, a v písničkách se zpívalo o věcech, kterým jste rozuměli a jejich refrén jste si zapamatovali už po prvním poslechu.

Nejkouzelnější na tom je fakt, že každý z nás prožil ty své zlaté časy někdy jindy. A co když ty opravdové Zlaté časy prožíváme právě teď? Kdo ví? Textař a hudebník Václav Kopta uvádí písně, které obstály v souboji s časem, anebo o kterých si myslí, že teprve obstojí.

Historie:
Pořad vysíláme od března 2019.

Kdy se pořad vysílá

Čas vysílání
ne 10:00; repríza so 21:00Dvojka

Poslední záznamy

Pořad připravují

Další pořady

  • Zálety Aleny Zárybnické

    To si nemůžete nechat ujít. Vypravte se s oblíbenou televizní moderátorkou každý týden na zálety!

  • Hajaja

    Audiopohádky pro děti nejen na dobrou noc, které pro vás vybírá skřítek Hajaja.

  • Hvězdné návraty

    Příběhy českých herců a komiků.

  • Slovo nad zlato

    Tipy na správné slovní typy. Nebo na problematické (z)jevy našeho jazyka. S Janem Rosákem a Lucií Jílkovou, Michaelou Liškovou a Martinem Šemelíkem.