O pořadu Nezatloukat

Živě vysílaná, pozitivně laděná talkshow na téma vztahů v běhu času.

Vlídná sonda do životních vztahů zajímavých osobností, které samy rozhodnou, co řeknou do éteru a co si nechají pro sebe. Hodinový rozhovor, proložený citlivě zvolenými písničkami, má za úkol příjemně obohatit sobotní dopoledne.

Své hosty z řad známých i méně známých osobností v něm představuje moderátorka Hanka Švejnohová většinou jako součást partnerské dvojice. Ať už profesní, příbuzenské či jen symbolické.

Pořad je určený všem posluchačům bez rozdílu. Hosty si totiž jeho autorka vybírá nejen z řad VIP, ale i z různých zajímavých oborů a činností. Ke konci hodiny mají možnost oslovit pozvaného hosta i sami posluchači. Mohou buď telefonovat přímo do studia, anebo své dotazy poslat předem e-mailem.

Připravuje:
Hanka Švejnohová (moderátorka)
Daniela Brůhová (dramaturgyně)

Historie:
Pořad běží od února 2011 v primetimu sobotního vysílání. Pozvání do něj přijalo už více než dvě stovky hostů. Audiozáznamy najdete v Archivu pořadů k on-line poslechu.

Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

 • Desky, pásky, vzpomínky

  Písničky, které provázely život slavných muzikantů. Vyprávění hudební osobnosti o svém životě, inspiraci, rodině i přátelích, spoluhráčích a dalších zajímavostech.

 • Pochoutkový rok

  Kulinární magazín spojený s exkluzivní soutěží – přihlaste své jedinečné recepty a vyhrajte kuchyňské ceny v celkové hodnotě 100 000 Kč. Přihlaste se zde >>

 • Oldies jako na dlani

  Pořad nabízí pohled odjinud. Historická fakta, vztahující se k interpretům i skladbám. Informace, které jinde neuslyšíte.

 • Šarm

  Magazín o životním stylu. Chcete být fit, vědět co se nosí a poznat osobnosti?