O pořadu Nezatloukat

Živě vysílaná, pozitivně laděná talkshow na téma vztahů v běhu času.

Vlídná sonda do životních vztahů zajímavých osobností, které samy rozhodnou, co řeknou do éteru a co si nechají pro sebe. Hodinový rozhovor, proložený citlivě zvolenými písničkami, má za úkol příjemně obohatit sobotní dopoledne.

Své hosty z řad známých i méně známých osobností v něm představuje moderátorka Hanka Švejnohová většinou jako součást partnerské dvojice. Ať už profesní, příbuzenské či jen symbolické.

Pořad je určený všem posluchačům bez rozdílu. Hosty si totiž jeho autorka vybírá nejen z řad VIP, ale i z různých zajímavých oborů a činností. Ke konci hodiny mají možnost oslovit pozvaného hosta i sami posluchači. Mohou buď telefonovat přímo do studia, anebo své dotazy poslat předem e-mailem.

Připravuje:
Hanka Švejnohová (moderátorka)
Daniela Brůhová (dramaturgyně)

Historie:
Pořad běží od února 2011 v primetimu sobotního vysílání. Pozvání do něj přijalo už více než dvě stovky hostů. Audiozáznamy najdete v Archivu pořadů k on-line poslechu.

Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

 • Zlaté časy

  Václav Kopta a jeho milovaná 60. léta v písničkách a především jejich textech.

 • Hobby magazín

  Pořad pro všechny, kteří se neradi nudí.

 • Dvorana Mirka Černého

  Hudební pořad z historie i současnosti české country, folku a trampské písně.

 • Zelný rynk

  Literárně-publicistický magazín Aleny Blažejovské přináší texty a seriály předních spisovatelů a publicistů, ale i začínajících tvůrců.