O pořadu Nezatloukat

Živě vysílaná, pozitivně laděná talkshow na téma vztahů v běhu času.

Vlídná sonda do životních vztahů zajímavých osobností, které samy rozhodnou, co řeknou do éteru a co si nechají pro sebe. Hodinový rozhovor, proložený citlivě zvolenými písničkami, má za úkol příjemně obohatit sobotní dopoledne.

Své hosty z řad známých i méně známých osobností v něm představuje moderátorka Hanka Švejnohová většinou jako součást partnerské dvojice. Ať už profesní, příbuzenské či jen symbolické.

Pořad je určený všem posluchačům bez rozdílu. Hosty si totiž jeho autorka vybírá nejen z řad VIP, ale i z různých zajímavých oborů a činností. Ke konci hodiny mají možnost oslovit pozvaného hosta i sami posluchači. Mohou buď telefonovat přímo do studia, anebo své dotazy poslat předem e-mailem.

Připravuje:
Hanka Švejnohová (moderátorka)
Daniela Brůhová (dramaturgyně)

Historie:
Pořad běží od února 2011 v primetimu sobotního vysílání. Pozvání do něj přijalo už více než dvě stovky hostů. Audiozáznamy najdete v Archivu pořadů k on-line poslechu.

Tento pořad se již nevysílá

Další pořady

 • Pochoutkový rok

  Kulinární průvodce pro všechny milovníky jídla. V pořadu vyhlašujeme soutěž o váš nejlepší recept – tentokrát na sladko. Vítěz získá vybavení do kuchyně za 100 000 Kč.

 • Vaše ráno na Dvojce

  Rychlý informační servis na Dvojce. To nejzajímavější z tisku, události dne, zajímavosti, počasí.

 • Hvězdné návraty

  Příběhy českých herců a komiků.

 • Retro

  Přibližujeme vám známé i zapomenuté osobnosti z historie populární hudby.