Nejsledovanější videa Dvojky v roce 2015

22. leden 2016

Tomáš Klus jako zprávař, Barbora Špotáková jako taxikářka nebo třeba Tereza Bebarová jako chodící slovník. Podívejte se na nejsledovanější videa Dvojky podle uživatelů Youtube a Facebooku.

Český rozhlas Dvojka vám svá videa nabízí na Facebooku, ale i ve vlastním, velice přehledném kanálu na YouTube. Kromě běžných videí k rozhovorům s našimi hosty tam najdete i celé díly pořadu Kupředu do minulosti anebo stále úspěšnější lifestylová videa rubry Styl. Teď už k těm nejúspěšnějším.

Populární zpěvák Tomáš Klus si dává od zpívání pauzu. Vyzkoušeli jsme si ho u nás jako rozhlasové zprávaře. Chtěli byste ho poslouchat pravidelně třeba v Dobrém ránu s Dvojkou?

Jubilejnímu 1000. díl Tlučhořů přihlíželo plné studio diváků. Nechyběly u toho ani naše kamery, které zaznamenaly herce Lábuse a Kaisera v akci.

Kam až dohodí nejlepší česká oštěpařka Barbora Špotáková? Vzdálenost ji nelimituje. Spíš kapacita. Klikněte na play.

Světlanu z televizního seriálu Ulice zná asi každý. Nadaná ukrajinská herečka žije dlouhá léta v Praze. Omyl, je to přece česká herečka Tereza Bebarová. Stejně jako zvládá ruský přízvuk, si ale hravě poradí i s němčinou, italštinou nebo vietnamštinou. Terezu jsme si vyzkoušeli. Podívejte!

Není pochyb o tom, že masáže prospívají. Stimulují krevní oběh, uvolňují napětí ve svalech, uklidňují nervovou soustavu a dokonce prý také omlazují. Věděli jste, že účinná masáž se dá udělat i doma? Návod na automasáž už zaujal přes 140 000 lidí na Youtube a přes 50 000 na Facebooku.

autoři: rota , Adam Kebrt
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?