„Nejlepší zážitek syna z prázdnin? Cesta domů.“ Omeletky Haliny Pawlowské o jízdě
Tématem dnešních Omeletek je jízda. Já jsem dojela na snahu zachovat iluzi šťastné rodinné dovolené. Donutila jsem pubertálního syna, aby jel se mnou a s manželem k moři. Pak byly třídní schůzky a Petrův češtinář mi ukázal jeho slohovou práci. Pod nápisem „Můj nejhezčí zážitek z prázdnin s rodiči“ byla dvě slova: „Cesta domů“. Uslyšíte povídku Jitky Prokešové Co všechno mi přináší láska k muzikálům. A Halina Pawlowská prozradí recept na houbový pekáček.
Show Haliny Pawlowské Omeletky poslouchejte v premiéře ve vysílání Českého rozhlasu Dvojka každou sobotu a neděli po 12. hodině. Všechny díly najdete na stránce pořadu zdarma. Omeletky můžete poslouchat i v aplikaci mujRozhlas, kterou lze stáhnout do mobilu.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Nejnovější hry a četba
E-shop Českého rozhlasu
Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.
František Novotný, moderátor

Setkání s Karlem Čapkem
Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.