Marek Eben, Ivana Chýlková a další v pohádkách, rozhlasových hrách a vánočních pořadech. Vybíráme pro vás z programu Dvojky

Co ráda poslouchá Ivana Chýlková? Znáte zakázanou vánoční píseň Olympiku? Poslechněte si výběr toho nejlepšího z vysílání Dvojky v uplynulém roce. Rozhovor Adély Gondíkové s partnerem Jiřím Langmajerem. Dokument o Haně Maciuchové, který připravil její herecký kolega Martin Hoffmann v trochu netradiční pozici. Vyprávění Daniely Písařovicové a Davida Vávry. Anebo speciální vánoční a silvestrovský Tobogan s Josefem Cardou, Martinem Zounarem, Ivou Pazderkovou a dalšími.

Chtěli bychom vám, našim úžasným posluchačům, poděkovat za vaši přízeň v letošním roce a doufáme, že i v roce příštím. Na Dvojce jsme pro vás připravili spoustu zajímavých, poučných i zábavných pořadů, podcastů i audioknih.

Top 10 nejposlouchanější pořadů Českého rozhlasu v roce 2022

Díky vám jsme letos překonali i několik rekordů. Jako například hranici 5 milionů stažení našeho nejúspěšnějšího podcastu Kriminálka, listopadového rekordu téměř 2,4 milionu zpětných přehrání našich pořadů za měsíc na webu Dvojky, v aplikaci mujRozhlas a dalších podcastových aplikacích.

Díky vám se také podařilo vyprodat Velký sál Lucerny, ve kterém Dvojka spolu s Českou televizí připravila nádherný narozeninový Koncert pro Martu Kubišovou. Moc vám děkujeme a i vánoční a novoroční čas si můžete užít s Dvojkou.

To nejlepší z vánočního a silvestrovského programu Dvojky

Stránky

Děkujeme, že jste celý rok poslouchali