Mám malé děti, takže musím být pořád svěží a v kondici, prohlašuje Ilona Csáková

20. říjen 2020 11:05

„Mně se líbila ta třicítka. A na kolik se cítím? Rozhodně ne na padesát. Řekla bych si o pár let míň.“ To o sobě v Blízkých setkáních prohlásila známá zpěvačka.

„Když si člověk to číslo nepřipouští a necítí se adekvátně tomu číslu, tak může hrdě pronést, že mi je letos padesát. A já si vlastně ani nemůžu dovolit na to číslo hledět, protože mám malý děti, takže musím být pořád svěží a v kondici. Děti vládnou mega energií, takže aby jim člověk stačil, tak musí fungovat. Děti omlazují, ale taky ty jouly i berou. Ale to je ta přirozená dualita,“ krčí rameny.

Klučičí energie doma

Má dva děti, kluky, 8 a 11 let. „Jsou divočejší. Nevím, jak je to s holčičkami, ty můj manžel dělat neumí,“ směje se. „Jsou to samečci, jedou přesně podle pudů a instinktů a vydobývají si svojí pozici. Když už je těch bitek moc, tak si říkám zaplaťpánbůh, že mám ten hlasový fond a pak se u nás třesou i okenní tabule,“ popisuje Ilona Csáková.

„Ale to je v pořádku. Zaplaťpánbůh, že jsou kluci zdraví, pořád je to lepší, než kdyby seděli někde v koutě,“ uzavírá.

Co si nadělila ke svým kulatinám? Jak bilancuje kariéru? Kdo skládal hudbu a texty k jejímu CD? Spoléhá se na sebe?

autoři: Tereza Kostková , eh

Související

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.