Lukáš Jůza: O perle z koruny liščího krále

11. listopad 2018
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy liška

Je nám líto, ale k tomuto audiu již vypršela autorská práva.

O oddané lásce k otci s Kryštofem Hádkem a Vandou Hybnerovou. K poslechu do neděle 17. listopadu 2018.

Tatínek křehké dívky Li umírá a zachránit ho může jen perla z koruny liščího krále. Získat ji ale není nic jednoduchého, protože lidé a lišky, to nejde dohromady... Z liščího království se ještě žádný člověk nikdy nevrátil zpátky na zem, protože podle zákona liščí říše musí každý člověk zemřít. Statečná Li však projde nejen honosným liščím královstvím, ale dostane se i do země divokých lišek, které jsou nezkrotné a krvelačné.


Web Hry a četba nabízí mluvené slovo a čtené pohádky na dobrou noc zdarma on-line (ještě týden po odvysílání). Audioknihy nejde stáhnout.

Účinkují: Magdalena Borová, Kryštof Hádek, Naděžda Viceníková, Helena Dvořáková, Ivan Řezáč, Petr Pelzer, Vanda Hybnerová, Jan Köhler, Eduard Jenický, Klára Sedláčková Oltová, Jan Meduna, Petr Stach, Petr Vršek, Zita Morávková, Kristýna Pangrácová Franková, Michaela Váňová, Jakub Hubert.
Hudba:
Marko Ivanovič
Zvuk:
Dominik Budil
Režie:
Petr Vodička
Dramaturgie:
Zuzana Vojtíšková
Natočeno v roce 2015.

Spustit audio

Nejnovější hry a četba

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...