Kateřina Dvořáková

Producentka

Zodpovídám za program Českého rozhlasu Dvojka.

Životní motto:
Zkušenost je nepřenosná.

Co dělám v rozhlase:
Zodpovídám za program Českého rozhlasu Dvojka a doporučuji to každému, kdo má rád adrenalin a velký kolektiv zajímavých individualit. Příležitostně moderuji Sobotní Dobré ráno.

Před rozhlasem:
Zkušenosti sbírám v médiích od roku 1991. Cesta nebyla dlážděná jen oblázky, proto si dnes mnohem víc vážím příležitosti, kterou jsem v rozhlase dostala.

Začínala jsem s mikrofonem na ulici a sbírala anketní příspěvky. Poprvé jsem moderovala v teple za mixážním pultem na rádiu Klasik. Dávno tomu…Velkou příležitost jsem dostala na rádiu Alfa a Nová Alfa, kde mi byly přiděleny pořady a kde jsem moderovala odpolední blok.

Prošla jsem si televizním zpravodajstvím na Nově, byla jsem scenáristkou a dramaturgem televizních magazínů v České televizi a čtyři roky prožila na Frekvenci 1 jako dramaturg dopoledního a večerního bloku. Protože „zkušenost je nepřenosná“ jsem za každý prožitý a odpracovaný okamžik v obrazovém i zvukovém médiu vděčná.

Co mě baví:
Trénovat svoji paměť i svaly, nacházet myšlenky moudrých i přírodní krásy, podporovat kvalitní mezilidské vztahy a neopouštět své staré kamarády.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás

Kolegové