„Jsme ohrožený druh,“ smějí se Carmen Mayerová, Petr Kostka a Milan Hein v Toboganu

14. listopad 2020

Divadlu Ungelt je 25 let. Oslavit výroči přišli do Toboganu principál Milan Hein a herci Carmen Mayerová a Petr Kostka. Moderuje Aleš Cibulka.

„Tereza Kostková vás láká do svého pořadu Blízká setkání a vy prý nechcete. A my vás v Toboganu máme, tak si toho vážíme,“ vítá Aleš Cibulka herce Petra Kostku.

Petr Kostka, Carmen Mayerová a Milan Hein v Toboganu

„To já jsem byla a myslím, že maminka a dcera je báječné spojení,“ vypráví Carmen Mayerová o rozhovoru s dcerou Terezou v jiném pořadu na Dvojce.

V Toboganu se vzpomínalo a slavilo 25. výročí od založení Divadla Ungelt. Principál Milan Hein při této příležitosti představil knihu Moje čtvrtstoletí.

autor: Aleš Cibulka

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.