Jan Kačer v Toboganu oslavil narozeniny. Přál si, aby popřát přišly platonické obdivovatelky

9. říjen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Oslavenec Jan Kačer a gratulanti Marie Drahokoupilová, Miriam Chytilová, Jana Vaňková a Jitka Smutná & rodinná fúze. To byl dnešní Tobogan Aleše Cibulky s pořadovým číslem 666

Oslavenec Jan Kačer a gratulanti Marie Drahokoupilová, Miriam Chytilová, Jana Vaňková a Jitka Smutná a rodinná fúze. To byl Tobogan Aleše Cibulky s pořadovým číslem 666. 

V Toboganu byl důvod slavit. Jako hlavní oslavenec vystoupil Jan Kačer, příležitostí k oslavě bylo i to, že se jednalo o 666. díl.

V hledišti i na jevišti platonické lásky Jana Kačera

„Vy jste měl jediné přání, aby přišly dámy, které vás milovaly,“ uvítal Aleš Cibulka významného herce, který se přiznal, že má trému. „Na dámy jsem byl vždycky nafoukanej,“ vysvětlil Jan Kačer celoživotní úctu k ženám. 

„Já mám rád i cibulky, dokonce když nemám nic zeleného, tak si dávám cibuli,“ zavtipkoval Kačer i směrem k moderátorovi. 

Dárek přinesla Marie Drahokoupilová, která ocenila režisérské umění oslavence. Popřát přišla i Jana Vaňková, která hrála Roxanu v ostravském divadle.

Miriam Chytilová vzdala hold režisérovi: „Připravujeme spolu skvělé čtené divadlo a Jana Kačera miluju od jedenácti, kdy jsem viděla Markétu Lazarovou.“ Polibek a podání ruky přidala i Jitka Smutná. „Honza je jako bráška,“ přiznala. 

V kterém filmu hrála Marie Drahokoupilová s Janem Kačerem? Co řekla maminka, když si herec domů přivedl dívku? A proč jej maminka přirovnala k pečeni? Která z obdivovatelek je jako Greta Garbo? 

autoři: Aleš Cibulka , mka
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.